DEZENFEKTE

ANFA  TEMİZLİK   DEZENFEKTE

ANFA Dezenfekte firması olarak dezenfekte yapmayı öneririz. Ankara’nın her yerinde dezenfekte uygulaması yapabiliriz ve bu konuda sayılı şirketlerdeniz.http://www.anfatemizlik.com.tr/hizmetlerimiz/dezenfekte

ANFA Dezenfekte işlemi; görünmeyen mikroplarının yok edilmesi için kullanılır. Dezenfekte işleminin önemi, uygulandığı yüzeyde uzun süreli etkin olarak kalabilmesinin yanı sıra insan sağlığına herhangi bir şekilde zarar vermemesidir.

ANFA Dezenfekte; patojen mikropların yok edilmesi işlemi olup; sterilizasyon demek değildir. Sterilizasyon, patojen olan ya da olamayan tüm mikroorganizmaların yok edilmesini amaçlar. Dezenfekte, zehirli kimyasal maddelerdir. Gaz, sıvı, katı ya da kıvamlı sıvı şekillerinde uygulanabilir.

Günün her saatinde ulaşıp dezenfekte işlemi ya da her türlü haşere probleminin çözümü konusunda yardım alabilirsiniz.

FARE İLAÇLAMA

Fare İlaçlama

FBT İlaçlama olarak Ankara fare ilaçlamafare ilaçlama alanlarında faaliyet göstermekteyiz.

FARE İLAÇLAMA

BÖCEK İLAÇLAMA

Böcek İlaçlama

ANFA TEMİZLİK FBT ilaçlama ankara böcek ilaçlama denilince ilk akla gelen firmalardan biridir. Garantili hizmet anlayışı ve uygun fiyatları ile böcek ilaçlama işlerinizi yapmaktadır.

BÖCEK İLAÇLAMA

              ANFA ULV CİHAZI İLE SELTİFİKALI GARANTİLİ %100 MÜSTERİ MEMNUNİYETİ 

KOKULU İLAÇLAMA

KOKULU İLAÇLAMA :  ANFA TEMİZLİK 

Haşerelerin yoğun olarak görüldüğü yerlerde kokulu ilaçlama yapılmalıdır.Kokulu ilaçlama sıvı şekilde püskürtme yöntemiyle yapılmaktadır.Örneğin;Hamamböcekleri kapsüller halinde ürerler ve her bir kapsülde 35-40 adet yavru bulunur. Yılda 8-10 defa yumurtlarla dişi ergin hamamböcekleri öldükleri zaman bile yumurta bırakırlar.Bu nedenle haşereleri yoğun olduğu alanlarda etkili bir ilaçlamanın yapılması gerekmektedir.

Kokulu ilaçlamada kısa zaman içinde sonuç alınır.Bu ilaçlamada mekanınızı en az 12 saat terk etmeniz gerekmektedir.Bu ilaçlama sırasında ilaçlanan alanda bulunmayınız.İlaçlama bittikten birkaç saat sonra mekanınızı havalandırarak günlük yaşantınıza devam edebilirsiniz.

Kokulu ilaçlamanın faydaları aşağıdaki gibidir:

ANFA  Kokulu ilaçlama çok etkili bir ilaçlama şeklidir.
ANFA  Kokulu ilaçlama yapılan mekanda donanımlı ekiplerimiz dışında hiç bir canlının bulunmaması gerekmektedir. Çünkü, kokulu ilaçlama insan sağlığı açısından çok sakıncalıdır.
ANFA Kokulu İlaçlama yapılandıktan sonra mekandaki tüm kapı ve pencereler ortalama iki saat süresince kapalı tutulmalıdır. Bunun sebebi ilacın etkisini korumasıdır.
ANFA  Kokulu ilaçlama işlemleri tamamlandıktan sonra mekan en az 1 saat süresince havalandırılmalıdır. Bu süre bitimine kadar aynı şekilde mekana canlı girmemelidir.
ANFA  Kokulu ilaçlama yapılan alandaki tüm gıda malzemeleri, tabak, çatal, bıçak vb. kapalı bir yerde saklanmalıdır.

ETIKET :ANFA  NANO GÜMÜŞ SUYU

İbn-i Sina Tedavi Yöntemleri
Kolloidal Gümüş Suyu Ölçümü
GÜMÜŞ SUYUNUN İYİSİ & KÖTÜSÜ