Ankara Alış Veriş Merkezi Temizliği

Firmamız alışveriş merkezi temizliği hizmeti vermektedir. Tecrübeli ekibimizle uygun fiyatlı çözümler sunuyoruz.

AVM Temizliği

Alışveriş ve Yaşam Merkezleri Temizliği En çok ve en yoğun olarak kullanılan Alışveriş Merkezleri kullanım itibariyle en çok kirlenen yerler arasındadır. Kalabalık bir mekanda temizlik yapmak bir o kadar zordur. anfa temizlik müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak insanları rahatsız etmeden en kolay ve pratik yolda bu temizliği sizlerin yerine yapmaktadır.

Günümüzde en çok kalabalık kitlelerin yer aldığı yerlerden olan alışveriş merkezleri temizlik ve hijyen bakımından son derece önem taşımaktadır. anfa temizlik şirketi bu tür yerlerde temizlik yaparken alışveriş merkezine gelen ziyaretçilerin dolaşımına engel olmadan temizlik yapar ve bu ziyaretçilerin temiz bir ortamda alışveriş yapmasını sağlamaktadır.

AVM temizliği tamamen koordine gerektiren ve ekip çalışmasıyla yürütülen bir iştir. Ortalama 4-5 kattan oluşan AVM’ ler her katta ayrı personel görevlendirebilecek kapasitede şirketlerce temizlenebilir. Alanın genişliği ve çeşitliliği personelin ayrıntılı takip edilerek yönetilmesi sonucu hijyene ulaşır. Gelen müşterilerin memnuniyeti yine AVM ‘nin temizliğine bağlıdır. AVM ler temizlik konusunda iyi oldukları müddetçe tercih edilme düzeyleri artan alanlardandır.

Alışveriş merkezleri en çok kullanılan yer olduğu için bu gibi yerlerin sık aralıklarla genel temizlik yaptırmaları veya günübirlik temizlik yapılması gerekmektedir .anfa temizlik şirketi AVM temizlik hizmetini sorunsuzca sağlamaktadır.

Alışveriş Merkezi Temizliği Neden Önemli ?

Alışveriş merkezleri her gün binlerce insanın ziyaret ettiği yerlerdir, günümüz koşullarında insanların en çok vakit geçirdiği mekânlar olan alışveriş merkezleri haliyle en çok kirlenen yerlerdir.

Alışveriş merkezinin kurumsal bir görüntü sergilemesi için temizlik hizmetleri en önemli konulardan biridir çünkü düzgün temizlenmeyen bir mekânı insanlar tercih etmezler, en basitinden tuvaletleri kötü kokan bir alışveriş merkezi tercih edilmez.

anfa temizlik size AVM temizliği konusunda tam destek verebilecek kapasiteye, deneyime ve eleman sayısına sahiptir. Tüm alanlarınız eğitimli ve deneyimli personelimiz tarafından konuklar rahatsız edilmeden anlık olarak temizlenmektedir.

Alışveriş Merkezi AVM Temizliği konusunda detaylı bilgi alabilirsiniz. 0539 653 66 06   & 0312 580 60 67

Deneyimli personelimiz sayesinde Afet Sonrası Temizlik işlemleri için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Lütfen AVM İlaçlama konusunda bilgi alınız.