anfa temizlik ankarada cözüm ortagınızdır Firmamız ofis ve ev temizliği hizmeti vermektedir. Tecrübeli ekibimizle uygun fiyatlı çözümler sunuyoruz.Ankara ofis temizliği ve Ankara ev temizliği uzman ekip ve malzemelerle evinizi yada ofisinizi yaşanabilir halde teslim etmektedir.

Çalışan, çocuklu veya hasta bakan ailelerin ya da sadece temizlik yapmaktan hoşlanmayanların tercihi olan temizlik firmaları son yıllarda evlerde temizlik işini de eline aldı. Tecrübemiz, yeni teknoloji ürünlerimiz, işinde uzman çalışanımız ile ev temizliği derdinden kurtulmanız için hizmet sunuyoruz.

anfa temizlik Koltuklar, halılar, camlar, fayanslar, tuvalet, banyo gibi birçok ayrı temizliğin yapılması gerek evlerimizi temizlemek sandığımızdan çok daha fazla vakit alır. Kaliteli, detaylı, hijyenik bir temizlik için Ankara anfa Temizlik firması zamanınızın size ve ailenize kalması için çalışıyor.

Temizlik firmamız tarafından kullanılan ürünler TSE belgeli ürünler olup, alerjik madde içermemekte ve anti bakteriyel özellikleriyle mikropların yayılmasını önler.

anfa temizlik hizmetlrı Sigortasız, sözleşmesiz çalışan ve gündelikçi olarak tabir edilen temizlikçiler yerine; SGK’lı, sözleşmeli, işinde uzman, güvenilir elemanlarımızı evlerinize yolluyoruz. Çocuğum hastalandı, yarın geleyim gibi birçok dertle sizi uğraştıran resmi hiçbir güvence vermeyen gündelik temizlikçiler yerine ev temizliği için profesyonel firmaların seçilmesi oldukça önemlidir. Firmamızla yaptığınız sözleşme sayesinde randevu gününüzde evinize gelecek temizlikçiyi ayarlıyor herhangi bir iptal durumunda yedekler bulunduruyoruz. Aynı şekilde evinizdeki eşyaları güvenle emanet edebileceğiniz, özel yaşantınızdaki huzuru bozacak hareketlerde bulunmayacak işinin ehli insanlar evinizi pırıl pırıl yapıp size teslim ediyor.

güveninizin tek adresi anfa temizlik Uygun fiyatlarla düzenli olarak temizlenip düzenlenecek olan evin sahiplerinin evde daha rahat dinleneceği, bir banyo keyfi sırasında temizlik derine tutuşmayacağı bir hizmet sunan Ankara anfa Temizlik, ev temizliğinde uzman kadrosuyla çalışmalarına devam ediyor.

 

Ofis temizliği genel akışı ile ev temizliğine benzerlik gösterebilir. Süpürme, silme, toz alma, tuvaletlerin yıkanması gibi ortak noktaları vardır Fakat bürolarda önemli ofis temizliği evrakların bulunduğu dolaplar, malzeme depoları gibi farklı ekipman ve titizlikle temizlenmesi gereken bölgeler de olabilir. Aynı zamanda insan sirkülasyonunun da fazla olduğu ofislerde rutin temizlik önemlidir.

anfa temizlik Her şeyden önce insan sağlığının tehlikeye atılmaması gereken  ofis temizliğiher türlü mikrop ve kirden arındırılması gerekir. Çalışanlar ve müşteriler için hastalığa davetiye çıkarabilecek her şeyin dezenfekte edilmesi gerekir. Temiz ve düzenli bir ortamda çalışan ofis elemanının motivasyonu da daha yüksek olur.

anfa temizlik İkinci bir husus ise güvenilirliktir. Ofislerde önemli evraklar, kasada paralar, bazen ofis içinde gizli tutulması gereken bilgiler bulunabilir. Temizlik çalışanının da ofiste bulunan diğer çalışanlar gibi bu gizliliğe saygı göstermesi önemlidir. Bir diğer nokta ise ofis temizliğinin önemli toplantılar, telefon görüşmeleri yapılabilecek olan  ofis temizliğisessiz bir şekilde işi aksatmadan yürütülmesi de çok önemlidir.

anfa temizlik Boyutu büyük olan, deposu olan veya home ofis şeklinde tasarlanmışofis temizliği ortamlarında her yer için farklı temizlik malzemesi kullanılmalıdır. Bir yerin temizlik malzemesi başka bir yere taşınıp mikropların da taşınmaması için özenli olunmalıdır. Aynı zamana ofis temizliğinde kullanılan kimyevi maddelerin de özenle seçilmesi gerekir.

anfa temizlik Şirketi sizin için ofis temizliği rutin isteklerinize ve ekstra isteklerinize bağlı olarak, uzun dönem sözleşmeli veya günlük olarak temizleme hizmeti sunuyor.